Close Menu
Sandzacke.rs
  • Vijesti
    • Sandžak
    • Regija
    • Svijet
    • Crna hronika
    • Crna Gora
    • Srbija
    • Dijaspora
  • Sport
  • Kultura
  • Bošnjaci
  • Stav
  • Magazin
  • Lifestyle
  • Retrovizor
Facebook X (Twitter) Instagram
Sandzacke.rs
  • Vijesti
    • Sandžak
    • Regija
    • Svijet
    • Crna hronika
    • Crna Gora
    • Srbija
    • Dijaspora
  • Sport
  • Kultura
  • Bošnjaci
  • Stav
  • Magazin
  • Lifestyle
  • Retrovizor
Facebook X (Twitter) Instagram
Sandzacke.rs
Home»Featured»Redžepović obradovan: Mijenjali glasove za 50 eura, pa shvatili da novčanice nijesu original
Featured

Redžepović obradovan: Mijenjali glasove za 50 eura, pa shvatili da novčanice nijesu original

Sandzacke.rsBy Sandzacke.rs07/06/2024Updated:07/06/2024Nema komentara2 Mins Read
Podijeli Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr Email Copy Link
blank
Share
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email Copy Link

Nosilac liste “Za naš Tutin” Zaim Redžepović izjavio je da njegova politička opcija još nije započela pregovore sa drugim listama u Tutinu nakon nedavno održanih lokalnih izbora. Istaknuo je da će razgovori biti obavljeni samo sa ozbiljnim političkim organizacijama i uz poštovanje određenih principa i jasnog plana za opštinu.

On je odbacio eventualne ad hoc dogovore i koalicije samo radi formiranja vlasti, tvrdeći da je za njegovu listu prioritet da se ispoštuju interesi građana Tutina.

“Sa ozbiljnim političkim organizacijama ćemo svakako razgovarati brzo, ali nikako i ništa nećemo dogovarati bez ozbiljnih principa i jasnog plana za Tutin. Ništa po svaku cijenu!”, naglasio je Redžepović.

Redžepović je istakao da su ga obradovale vijesti da su mnogi kojima se navodno nudilo novčano podmićivanje tijekom izbora na kraju prevareni, dobivši lažni novac.

“Obradovala me je vijest da su mnogi koji su mijenjali glas za 50 eura danas u problemu jer navodno novčanice nijesu original”, kazao je Redžepović, aludirajući na malverzacije drugih političkih opcija i dodao:

“Šta ti je život, taman pomisliš da si se obezbjedio, da si riješio sve probleme za naredne četiri godine, da sada samo treba da ih lijepo rasporediš i ćeifiš do narednih izbora, kad’ ono…”

Lider liste “Za naš Tutin” poručio je da neće pristati na bilo kakve dugoročne aranžmane bez jasne vizije razvoja opštine i zaštite interesa njenih građana. Pregovori sa drugim listama tek predstoje, uz naglasak na programskim načelima i iskrenosti u nastupu.

izbori 2024 Tutin Zaim Redžepović
Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email Copy Link
Previous ArticleHadrovića džamija u Podgorici pred otvaranjem nakon 270 godina
Next Article Pretresi policije u gotovo svim crnogorskim opštinama
blank
Sandzacke.rs

Vezani članci

Moguća obustava rada u Gradskoj čistoći: Radnici traže hitnu uplatu doprinosa i ovjeru knjižica

14/04/2026

Ćukovac dobija novi trg: Završavaju se radovi na uređenju prostora kod Autobuske stanice u Novom Pazaru

14/04/2026

Velika nada za dječaka iz Tutina: Anel Selmanović započeo liječenje u Dubaiju

14/04/2026
Add A Comment

Comments are closed.

NAJNOVIJI ČLANCI

Veliki Izrael utemeljen na masakrima civila

Moguća obustava rada u Gradskoj čistoći: Radnici traže hitnu uplatu doprinosa i ovjeru knjižica

Izraelski padobranci pretrpjeli teške gubitke u Libanu: Deset vojnika ranjeno u jednom gradu

Ćukovac dobija novi trg: Završavaju se radovi na uređenju prostora kod Autobuske stanice u Novom Pazaru

Američki nosač aviona pobjegao od Huta? USS George H.W. Bush ide ka Iranu ploveći oko juga Afrike

Vučić najavio vraćanje vojnog roka od 1. marta naredne godine: “Kasarne će biti kao nove fabrike”

Pedro Sanchez iz Pekinga šalje poruke bez uvijanja: “Međunarodno pravo krši jedna zemlja, a to je Izrael”

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest
  • O nama
  • sandzacke.novine@gmail.com
  • privacy
  • Impressum
© 2011-2025 Sandzacke.rs. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.