Close Menu
Sandzacke.rs
  • Vijesti
    • Sandžak
    • Regija
    • Svijet
    • Crna hronika
    • Crna Gora
    • Srbija
    • Dijaspora
  • Sport
  • Kultura
  • Bošnjaci
  • Stav
  • Magazin
  • Lifestyle
  • Retrovizor
Facebook X (Twitter) Instagram
Sandzacke.rs
  • Vijesti
    • Sandžak
    • Regija
    • Svijet
    • Crna hronika
    • Crna Gora
    • Srbija
    • Dijaspora
  • Sport
  • Kultura
  • Bošnjaci
  • Stav
  • Magazin
  • Lifestyle
  • Retrovizor
Facebook X (Twitter) Instagram
Sandzacke.rs
Home»Izdvojeno»Zukorlićev tim najavljuje asfalt do Mojstira: Srušili smo decenijsku praksu SDA da se asfalt naplaćuje narodu
Izdvojeno

Zukorlićev tim najavljuje asfalt do Mojstira: Srušili smo decenijsku praksu SDA da se asfalt naplaćuje narodu

Sandzacke.rsBy Sandzacke.rs15/10/2025Updated:16/10/2025Nema komentara1 Min Read
Podijeli Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr Email Copy Link
blank
Share
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email Copy Link

Savjetnik ministra Usame Zukorlića i odbornik u Skupštini općine Tutin, Faris Rešović, objavio je da su započeta geometarska mjerenja terena u selu Mojstir, čime se, nakon više od tri decenije, otvara put za postavljanje asfalta u ovom tutinskom selu.

“Korak smo bliže da asfalt stigne i do Mojstira poslije 35 godina surove borbe ljudi koji ovdje žive. Danas su započela geometarska mjerenja terena, prije pripremnih radova za postavljanje asfalta,“ naveo je Rešović na društvenim mrežama.

On je istakao da će mašine AD “Novi Pazar put“ uskoro izaći na teren, te da je ovaj projekat rezultat intenzivnih aktivnosti ministra Zukorlića u saradnji s kolegama iz Vlade Srbije i direktorom JP “Putevi Srbije“.

blank
Foto: Facebook

“Nakon višegodišnjih razgovora i napora, danas smo sa inženjerima i mještanima na terenu govorili o daljim koracima. Srušili smo decenijsku praksu SDA da se ljudima u Tutinu uzimaju ogromne pare da bi ugledali asfalt.“

Rešović je dodao da je riječ o političkom zaokretu u kojem se rješavaju stvarni problemi građana, “čak i ondje gdje SPP nije vlast, i onda kad nije izborna kampanja“.

“Krajnje je vrijeme da dosadašnju destruktivnu i primitivnu politiku, koja je Tutin razorila po svim nivoima, pošaljemo u zaborav,“ poručio je Rešović.

asfalt Faris Redžepović Mojstir Novi Pazar put Putevi Srbije SDA Sandžaka SPP Tutin Usame Zukorlić
Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email Copy Link
Previous ArticleNovopazarski Kulturni centar dobija novi izgled: Višenamenski prostor za sve građane
Next Article FHP: Presuda za otmicu i ubistva putnika na stanici Štrpci nije pravična
blank
Sandzacke.rs

Vezani članci

Poruka majke čija snaga pomera brda: “Zašto se plaši svog naroda, a ne plaši se među robijaše da ide?”

09/11/2025

Vučić poručio majci nastradalog mladića Dijani Hrki da mu je “savjest čista” i da je spreman na razgovor

08/11/2025

Studenti iz Pazara u Prijepolju: Dočekali iz građani uz baklje i aplauze

08/11/2025
Add A Comment

Comments are closed.

NAJNOVIJI ČLANCI

Poruka majke čija snaga pomera brda: “Zašto se plaši svog naroda, a ne plaši se među robijaše da ide?”

Objavljena knjiga “Muftija Muamer Zukorlić – Reformator”: Svjedočanstvo o čovjeku koji je nadživio svoje vrijeme

Dokumenti otkrili: Indija i Izrael planirali bombardovati nuklearno postrojenje u Pakistanu, odbila ih Indira Gandhi

Misteriozan slučaj potresa Srbiju: Policija zaustavila mladića (18) na rutinskoj kontroli, preminuo u stanici

U Tel Avivu se pomirili s realnošću: Erdogan preuzima Bliski istok, Turska je sila koju Izrael ne može ignorisati

Šest evropskih zemalja već zabranilo burku i nikab

Preminuo Vladimir Vukčević, čovjek koji je pred lice pravde izveo najveće balkanske krvoloke

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest
  • O nama
  • sandzacke.novine@gmail.com
  • privacy
  • Impressum
© 2011-2025 Sandzacke.rs. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.